IT Support Services

Szkolenia i wdrożenia z zakresu szeroko pojętego Lean Management

Doskonale trafiłeś jeżeli:
✓ O filozofii Lean Management chcesz dowiedzieć się podstaw – zapoznać się z teorią i „doświadczyć” zastosowania różnych narzędzi lean na żywo np. w naszej fabryce.
✓ Zgłębić wiedzę poprzez przystępne, zwizualizowane przełożenie teorii tejże filozofii, poparte przeważającą ilością praktyki, warsztatów i pozwania jej tajników na żywym organizmie podczas warsztatów w naszej fabryce.
✓ Wdrożyć w swojej organizacji zarządzanie leanowe ale potrzebujesz kogoś, kto wskaże Ci jak to zrobić w sposób skuteczny, pokieruje działaniami, zaproponuje rozwiązania, będzie asystował i podpowie, jak przekonać do tego Twoich pracowników – u Ciebie w firmie nasi szkoleniowcy – praktycy zajmą się dopasowaniem stosownych rozwiązań.

divider

Co wyróżnia naszą ofertę szkoleniową:
✓ Indywidualizacja i elastyczność projektów szkoleniowych,
✓ Szkoleniowcy praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej,
✓ Nasza fabryka jest warsztatem szkoleniowym,
✓ Wdrożenie zarządzania Lean odbywa się indywidualnie, na miejscu u klienta,
✓ Pozostajemy w kontakcie gwarancyjnym i doradzamy także po programie szkoleniowym według zasad określonych w ofercie,
✓ Optymalizacja procesów na stanowiskach pracy, liniach produkcyjnych czy mapowanie procesów przy pomocy nowoczesnego narzędzia – programu projektowego GP4D.

Szkolenia i programy

Szkolenia i programy

✓ Lean Management – Poziom podstawowy ✓ Lean Management – Poziom zaawansowany ✓ Systemy szkoleń pracowniczych i funkcjonowanie tzw. DOJO Room w zakładzie produkcyjnym ✓ I wiele innych

Szerokie grono odbiorców

Szerokie grono odbiorców

✓ Przedsiębiorstwa produkcyjne i produkcyjno usługowe, ✓ Osoby fizyczne, ✓ Uczelnie wyższe, ✓ Firmy szkoleniowe – jako partner, ✓ Każdy inny podmiot chcący w praktyce zapoznać się i praktykować szczupłe zarządzanie w życiu zawodowym lub prywatnym.